Мікроцемент в інтер'єрі. Купити мікроцемент ARTCEM від ТМ Solast в Києві

Мікроцемент ARTCEM - це сучасний декоративний матеріал для створення інноваційної, безшовної, приємної на дотик поверхні, здатної надати будь-якому інтер'єру унікальний вигляд, будь то мінімалістичний і сучасний, або класичний, простий і вінтажний.
Ця індивідуальність досягається монолітністю створюваної завдяки мікроцементу поверхні, різноманітністю колірних ефектів, текстур ручного нанесення, широкою гамою відтінків, прозорості та димки.
У вітальні і на кухні
Технологією нанесення мікроцемента не передбачено устрій компенсаційних стиків або швів, тому ви отримуєте цілісне покриття між стіною і підлогою в приміщеннях будь-яких розмірів.
У спальній і дитячій кімнаті
Мікроцемент для підлоги і стін ARTCEM є матеріалом природного походження - це екологічно чистий продукт, який не виділяє токсичних елементів, безпечний для дітей. При цьому підлога і стіни з мікроцемента легко піддаються вологому прибиранню, зносостійкі, мають високу ударостійкість.
У ванних кімнатах, душових кабінах та басейнах
Мікроцемент підходить для застосування в приміщеннях з підвищеною вологістю, а також в приміщеннях з прямим плином води - в ванних кімнатах, душових кабінах, в зоні біля басейну і безпосередньо в чаші басейнів. Мікроцемент на підлогу також є відмінним антиковзаючим декоративним покриттям.
На фасадах будівель і приватних будинків
Штукатурка мікроцементом створює покриття, стійке до впливу сонячних променів і хімічних речовин, тому його також можна використовувати в оздобленні фасадів будівлі, або при реконструкції і оновленні зовнішнього вигляду екстер'єру, оформленні зони відпочинку, вхідних груп і т.і.
В офісах, кафе і ресторанах,
в спа салонах
Мікроцементи від ТМ Solast мають високий ступінь зносостійкості, що дозволяє застосовувати їх в приміщеннях з підвищеним навантаженням на покриття, механічними впливами (удари, подряпини і т.д.) і впливу хімічних речовин.
У благоустрої території
і обробці елементів декору
Поєднання безлічі колірних комбінацій і текстур ручної обробки мікробетоном на будь-якій поверхні: стіни, підлоги, стеля, елементи меблів і декору, як всередині приміщення, так і ззовні, зроблять ваш інтер'єр індивідуальним і неповторним.

Властивості мікроцемента ARTCEM

Не вимагає видалення старого покриття:
мікроцемент має високу ступінь адгезії і може наноситися без демонтажу старого оздоблення, швидко і чисто.
Мінімальна товщина нанесеного покриття:
без змін рівня чистої підлоги (1-3 мм завтовшки)
Зносостійкість:
мікроцемент має високу ступінь зносостійкості, стійкості до механічних впливів (ударів, подряпин і т.д.) і впливу хімічних речовин.
Виключає ковзання:
в залежності від покриття мікроцемент має протиковзкі властивості, що особливо важливо у вологих приміщеннях з підвищеним ризиком падіння в результаті ковзання, таких як душові кімнати, піддони душових кабін, ванні кімнати, тераси, зони біля басейну, тощо.
Вологостійкість:
штукатурка мікроцементом підходить для застосування в приміщеннях з підвищеною вологістю, а також в приміщеннях з прямим плином води - в ванних кімнатах, душових кабінах, в зоні біля басейну і безпосередньо в чаші басейнів.
Безшовність і безперервність:
технологією нанесення мікроцемента не передбачено устрій компенсаційних стиків або швів (за винятком деформаційних швів будівель). Мікроцемент може бути нанесений цільним покриттям між стіною і підлогою, використовується в приміщеннях будь-яких розмірів.
Природний матеріал:
екологічно чистий продукт, не виділяє токсичних елементів, безпечний для дітей.
Легко прибирати:
завдяки безшовному покриттю, не утворюються ділянки, де накопичується бруд, що полегшує очищення та дезінфекцію. На покриттях з мікроцемента не розмножуються грибки і бактерії.
Кінцева обробка:
штукатурка під бетон поєднує безліч колірних комбінацій і текстур ручної обробки на будь-якій поверхні: стіни, підлогу, стелю, як всередині приміщення, так і зовні.

Вартість мікроцемента

Для визначення остаточної ціни матеріалів під обробку мікроцементом необхідно уточнити ряд вихідних даних:

- Стан поверхні, на яку планується нанесення обробки мікроцементом. Основа повинна бути стійка і стабільна, здатна витримувати проектні навантаження.

- Бажаний кінцевий результат декору поверхні (від імітації грубої текстури бетону до гладких візерунків "водяних плям").

- Кольорове рішення. Завдяки універсальним пігментних паст ARTCEM Multi Color можливо змішувати нескінченну кількість колірних комбінацій. Інтенсивність кольору і тону буде варіюватися від кількості продукту розведеного в полімері і типу використовуваного мікроцемента.

- Призначення приміщення та інтенсивність навантаження на поверхню.

Розрахувати вартість мікроцемента і купити мікроцемент в Києві і по всій Україні вам допоможе наш досвідчений фахівець, попередньо обговоривши всі нюанси.
Наша адреса
Виробник:
Телефон: +38 067 539 11 31
E-mail: info.solast@gmail.com
Час роботи: пн-пт 9: 00-18: 00; сб-нд - вихідний

Ексклюзивний представник:
Київ, вул. Кільцева дорога, 15
+380981685588
+380444661266
+380983886763
E-mail: nalivnoypolsales@gmail.com